MEDYCYNA ESTETYCZNA

Kwas hialuronowy 

Preparaty kwasu hialuronowego, polisacharydu występującego naturalnie w skórze pozwalają na poprawę niedoskonałości owalu twarzy. Stosowane są od 20 lat w medycynie a ich stosowanie poparte jest wieloletnim doświadczeniem. Efekty zabiegu utrzymują się od roku do trzech lat.
Pozwalają na:
👍wyeliminowanie opadających policzków,
👍modelowanie podbródka usuwanie tzw chomików
👍odtwarzenie młodzieńczych rysów twarzy dzięki
👍zaakcentowaniu kości policzkowych
👍spłycenie bruzd nosowo wargowych i tzw linii marionetki
👍wypełnienie dołów skroniowych
👍likwidację cieni pod oczami
👍unoszenie brwi
👍korektę kształtu nosa
👍modelowanie brody i okolicy ust
Preparat podawany jest z użyciem miękkiej kaniuli. Jest ona tępo zakończona, przez co nie uszkadza i nie przecina tkanek tak ja igła. Powoduje to że zabieg jest bezbolesny a ryzyko wystąpienia siniaków praktycznie nie istnieje.

BABY BOTOX

to idealne rozwiązanie dla osób, które mają obawy przed stosowaniem botuliny lub dopiero zaczynają swoją przygodę z botoksem. Technika ta pomoże wygładzić pierwsze zmarszczki poziome na czole i tzw. zmarszczki palacza. Dobrze sprawdzi się też w przypadku kurzych łapek, czy zmarszczek u nasady nosa, a także tzw. lwiej zmarszczki (pionowej bruzdy między brwiami, która powstaje na skutek ich marszczenia). Baby botox to także dobry sposób na uniesienie opadających powiek lub kącików ust, czy wygładzenie wgłębień albo dziurki w brodzie (tzw. kamienna broda). Efekt zabiegu jest widoczny właściwie natychmiast i utrzymuje się około czterech miesięcy.