COLWAYOWE SPA

KOLAGEN- PROTEINA MŁODOŚCI

OD 2008 ROKU WSPÓŁPRACUJĘ Z FIRMĄ COLWAY, KTÓRA JAKO PIERWSZA NA POLSKIM RYNKU WPROWADZIŁA KOLAGEN NATURALNY, KOSMETYK O NAJKRÓTSZYM NA ŚWIECIE SKŁADZIE INCI, KTÓRY jako jedyny w historii kosmetologii nie walczy jedynie ze skutkami starzenia się organizmu, lecz uderza bezpośrednio w główną przyczynę tego procesu- deficyt kolagenu.

Marka Colway, od 15 lat z pasją znajduje również efektywne sposoby wsparcia naszego organizmu od wewnątrz, proponując bardzo dobrej jakości suplementy diety, produkty, które podnoszą kondycje naszego organizmu. Suplementy diety, które Państwu polecam, działają synergicznie względem siebie. Od wielu lat suplementuję się Colvita, Wit D – Coldeka, Wit C – Colway, czy ostatnio – Lunazyną , unikalnym białkiem – pokarmem epigenetycznym.
COLWAY- kompatybilna marka z moim podejściem do piękna z natury.
Kosmetyki są naturale , ekologiczne, nie zawierają SLS, SLES, bez parabenów.
Naturalny Kolagen okrzyknięty został prawdziwym eliksirem młodości. Sposób jego pozyskiwania , bezpośrednio ze skór rybich, jest polskim opatentowanym ( Pl 206813) wynalazkiem, pozwalającym skutecznie izolować w procesie hydradacji molekuły kolagenu, które cechuje, niepowtórzona dotąd nigdzie na świecie , forma ” żywa”, bo zachowująca nawet całe lata natywna dla białek kolagenowych konformacje potrójnej helisy.
Gruęe tropokolagenową stanowią, jedyne znane dotąd w kosmetyce światowej, całkowicie naturalne preparaty białkowe, które posiadają dowiedzioną zgodność tkankową z naszą skórą i aktywność biologiczna skutkująca ich wielokierunkowym działaniem.
Naturalne kolageny rybie zawdzięczają swoją unikalną transdermalność- uniemożliwia w przypadkach wielkich cząsteczek hydrolizowanych, trzeciorzędowej strukturze trójhelikalnej . W momencie zetknięcia ze skórą molekuła rozpada się na pojedyncze spirale, łańcuchy peptydowe i wreszcie peptydy do kilkuaminowych włącznie, które swobodnie penetrują naskórek i w efekcie, obok wielu innych funkcji aktywnych- stymulują fiblobrasty do procesów neokolagogenezy, czyli nadkompensacyjnego wytwarzania kolagenu ustrojowego.

REGULARNE STOSOWANIE KOLAGENU NATURALNEGO ZAPEWNIA:

– WIDOCZNĄ POPRAWĘ ujędrnienia i nawilżenia Twojej skóry
– opóźnienie naturalnych procesów starzenia
-widoczną poprawę spoistości skóry
-wygładzenie i rozjaśnienie blizn, rozstępów
– wzmocnienie wiotkiej skóry (również na udach, pośladkach, piersiach)
– regenerację włosów i paznokci-wyciszeniem zmian zapalnych i alergicznych
– usunięciem rożnych form trądziku
-ujednolicenie kolorytu cery
-przyspieszeniem gojenia się ran